امنيت اجتماعي! الهام سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد

۱٫ در دوشب گذشته  مصاحبه فرزاد حسني  با  سردار رادان در نوع خود كم نظير بود بيشتر به اين دليل كه شايد رادان احساس نمي كرد كه در سيماي جمهوري اسلامي ايران روزي نقد شود.  هرچند كه بيان و توجيح رادان  چيزي در مايه  هاي استبداد نهادينه شده در نظاميان بود. حتي در توجيه برخورد قاطع با  اشرار بيشتر بيشتر سعي در شخصي كردن قانون داشت.  آنجا كه مي گفت: شما خودتان را  جاي خانواده  قرباني بگذاريد  چگونه با اين مجرمين برخورد مي كرديد؟!  اين يعني شخصي كردن  قانون كه نهايتا به قتل هاي محفلي كرمان مي انجامد. اسف بار تر اين كه با اين همه دستگاه امنيتي موازي بعد از چندبار  تجاوز به عنف  تازه پليس وارد داستان مي شود و با اقتدار برخورد مي كند.  اگر قرار باشد هرجا پليس حضور دارد امن باشد و هرجا نباشد نا امني!  به وضوح نشان مي دهد كه شاخص هاي امنيت اجتماعي چقدر پايين است.

۲٫ امروز وقتي دست داد و سري زدم بعد از هرازگاهي به سايت تايم.

۳ چهار تا مجموعه عكس جالب داشت كه لينك مي دهم كه شايد جالب ترين آنها زندگي در مجموعه گوگل يا به قول گوگلي ها  گوگل پلكس  Google Plex  باشد.

۱٫ مشغله عروسي
۲. بحران لبنان. نهرالبارد
۳٫ مسابقه بوكس زنان 
۴٫ ايران در TIME

۳٫ فوري// به جهت نتايج ضعيف تيم ملي فورتبال، رييس جمهوري طي حكمي ضمن عزل امير قلعه نوعي، غلام حسين الهام را به سمت مربيگري تيم ملي منصوب كرد … بلافاصله غلامحسين الهام در گفت و گو با سايت خبري فارس گفت: مربيگري تيم ملي شغل محسوب نمي شود.
نقل از مصطفي :  … در ادامه اظهار نظرها  درباره ي این  انتصاب فرخنده، فاطمه رجبی همسر سر مربی جدید تیم ملی فوتبال اعلام کرد : من خودم بارها دیده ام که غلامحسین با محمود گل کوچک بازی می کنند ، الهام از کودکی علاقه زیادی به محو دست استکبار از فوتبال داشت و حتی در نوجوانی به خاطر مبازرات ضد امپریالیستی فوتبال بارها به زندان و شکنجه محکوم شده بود ، حتی در طول ۱۶ سال گذشته نیز این چنین فضای بازی از سوی دولتها صورت نگرفته بود ، وی با حمله به هاشمی و خاتمی این دو تن را عامل مهمی در مسیر انسداد فضای باز فوتبالی کشور عنوان کرد و دست آمریکا را در این جریانات رو کرد .
و انتصابات غلامحسین الهام ادامه دارد …

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.