ماه آمد دليل آفتاب!

۱٫ بالاخره ماهي كه قرار بود ۲۰ دقيقه بعد از غروب ديده شود كله ظهر ديده شد و يوم الشك را تبديل با يوم الاول شهر المبارك كرد.  ما كه نفهميديم چطوري ماه اون ساعت اين ساعت (۱۲:۲۶پنج شنبه) به اثبات رسيد! در حالي كه كلي ستاد راه انداختند و از هواپيما تا انواع چشم هاي مسلح به كار بردند تا نيمه شب ديشب كه خبري نبود. كمدي ترين قسمت ماجرا ديشب در شبكه ۳ سيما رغم خورد، آنجا كه مستندي راجع به استهلال ساخته بودند: … اين كار جهادي است في سبيل الله …. حجت السلام فلاني و دكتر فلان نژاد: ركورد دار رويت هلال ماه! نويسنده چنان غلو كرده بود كه فكر كنم اگر راجع به احمدي نژاد مي خواست بنويسد مي گفت: پانزدهمين معصوم تشيع! به هر حال هدف اين برنامه آشتي دادن مردم با دستگاه اعلام ماه است كه چندين سال است عبادات مردم را با مشكل مواجه ساخته است هر چند كه مومنين از ۵-۴ روز پيش روزه هاي خود را آغاز كرده اند.

۲. ديروز جلسه مطبوعاتي دكتر لاريجاني، كاشف معروف رابطه مرواريد غلتان و آب نبات، برگزار شد و با چنان شدت و حدتي از گام بزرگ ايران حرف مي زند كه نگو و نپرس.  اما از اين كه دوباره پرونده ايران از شوراي امنيت به آژانس برگردد در اين ۱-۲ روزي چنان در دستگاه هاي تبلغاتي به عنوان پيروزي ياد كردند كه ظاهراً يادشان رفته كه خود اينها با تدابيرشان پرونده ايران را به آن راه كشاندند و در نتيجه همين روش بود كه تحريم ها يكي پس از ديگري آغاز شد تا جايي كه ارتباط اقتصادي ما به جهان به كمترين حد خود برسد! البته اين هم  نوعي هنرمندي است! و لابد مردم هم كه كلاً چيزي را به خاطر نمي آورند.  نكته جالب بعد تغيير رفتار به يك باره البرداعي به سود ايران است. تغييري كه من به آن بدبينم و معتقدم اين چرخش موقتي است مگر اين كه حضرات و علماي پرونده هسته اي، در خفا، امتيازات ويژه اي داده باشند و براي جا انداختن آن توافق شده باشد البرداعي چنين كند.    گزارش مهر  گزارش تصويري فارس

۳. بازتاب نتايج انتخابات ششم مجلس را منتشر كرده است كه در صدر آن سيدمحمدرضاي خاتمي است و در ذيل آن از ۵۰ به بعد حضرات اصولگرا كه شاخص ترين آنها: ۵۱٫ احمد توكلي. ۵۳٫ هاشمي رفسنجاني. ۶۲٫ دانش جعفري (وزيرفعلي اقتصاد) ۶۳٫ شوهرفاطمه رجبي، ابوالمشاغل دولت نهم، الهام و ۶۸٫ محمود احمدي نژاد!

۴٫ حضرت آقاي امجد هر شب ماه مبارك در امام زاده صالح تجريش سوره يوسف را از ساعت ۲۲تا۲۳ تفسير مي كنند و چقدر هوشمندانه سوره يوسف را انتخاب كرده اند. شيخ حسين هم بعد از نماز ظهر مسجد امير است و شب ها هم حسنيه همداني ها.  

۵٫  نتايج يك تحقيق شيوع گسترده قليان، سيگار، مشروبات الكي و الكلي در ميان دانشجويان

دسته‌هادسته‌بندی نشده