عكس هاي ايرانگردي و جهانگردي

۱٫بعد از سالياني چند يك آلبوم اينترنتي خوب و مناسب پيدا كردم و عكس هاي قديم را به زيور وب آراستم. از افغانستان تا لوكزامبورگ. جالب اين كه مبارزه با تروريسم به گوگل هم كشيد و بعد از هوا كردن عكس هاي افغانستان دسترسي من را محدود كرد كه چرا اين عكس هاي را هوا كرده اي! ما هم توضيح داديم كارما اين است و خلاصه بعد از چند روز دسترسي باز شد.

ديدن عكس هاي افغانستان كه در سال ۲۰۰۳ گرفته شده خالي از لطف نيست.

۲٫ سري به وبلاگ شارح كه به تازگي فعال شده است زدم، وبلاگي از دوستان امام موسي صدر. حسن انتخاب آخرين مطلبش «رمضان، آغاز بازگشت به سرزمين مقدس خدا» جاي تقدير دارد. هرچند كه پيشتر خوانده بودمش. بخش هايي از آن را مي آورم.
… بيمِ آن مى‏رود كه ماهِ رمضان به عادتِ بى‏روحى تبديل شود كه شعايرِ آن تنها عادتها و رسومى سرگرم‏كننده باشد و از همه معانى اصلى و روح حقيقىِ خود تهى گردد. با يك نگاهِ گذرا در مى‏يابيم كه اين مصيبت، يعنى مصيبتى كه روزه و رمضان به آن مبتلا شده‏اند، مصيبتى است كه بر همه عبادات و مناسك دينى سايه افكنده است. …اين فاجعه پس از آن رخ داد كه به آموزه‏هاى آسمانى قالبهاى زمينىِ محدود و معين داده شد، همه چيز كمّى شد و براى آن اندازه‏گيرى و درجه‏بندى وضع گرديد. ببينيد آيا كارائىِ دين و تأثيرِ تعاليمِ آن را در زندگىِ خود از دست نداده‏ايم؟ ….رمضان  تمرينِ جهاد است و آمادگى براى جنگ و آغاز بازگشت به خدا، بازگشت به سرزمينِ مقدّس خدا: قدس.

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.