ستاد مردمي جوانان اصلاح طلب «هاتف» آغاز به كار كرد؛ خواهان حاكميت عقل و تدبير هستيم

ستاد مردمي و خودجوش جوانان اصلاح طلب هاتف، با صدور بيانيه فعاليت خود را آغاز كرد.

به گزارش بنيان در بيانيه ستاد هاتف با اشاره به شرايط پيچيده و مبهم كشور تاكيد شده است: بايد خواهان حاكميت عقل و تدبير در عرصه مُلك و اميد و آرامش در عرصه ملت باشيم.

متن بيانه ستاد مردمي جوانان اصلاح طلب هاتف در پي آمده است.

من المؤمنين رجال صدقوا ما عاهدوا الله عليه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ينتظر وما بدلوا تبديلا، سوره احزاب، آيه ۲۳
تحولات سياست، تدبير و فرهنگ در ايران اين گونه رقم خورد تا فرزند وفادار امام راحل، مير حسين موسوي شرايط و روند موجود را خطرناك تر از قبل بداند و عزم حضور جدي در اين ميدان كند.
رويكردهاي متحجرانه به ديانت و ترويج آموزه هاي عوامانه از مولفه هاي عميق ديني، رنگ باختن ارزش هاي والاي اخلاقي همچون صداقت، افراط، تفريط و بي برنامگي در نظام تصميم گيري كشور، تقويت نگاه امنيتي به فرهنگ، افزايش روند فرار نخبگان، ايجاد تنش هاي بي حاصل سياسي داخلي و جهاني، از بين رفتن عزت و اقتدار بين المللي ايران اسلامي، عدم بهره گيري از تمام ظرفيت هاي انساني، حاكميت اقتدارگرايي و زدودن پايه هاي جمهوريت نظام هركدام به تنهايي كافي است تا فعالان نگران عرصه سياست و مدنيت را در راه تغيير روند كشور بيش از گذشته فعال كند.
طبيعي است كه ما جوانان اصلاح طلب، با درك آموزه هاي اصيل انقلاب اسلامي و حضرت امام خميني (ره) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري، خواهان حاكميت عقل و تدبير در عرصه مُلك و اميد و آرامش در عرصه ملت باشيم.
هاتف كه همانا پيام خوش است، بر اين اساس شكل گرفته تا به صورت خودجوش و مردمي، فعاليت هايي را براي پيروزي مهندس ميرحسين موسوي طراحي و اجرا كند.
ستاد جوانان اصلاح طلب، «هاتف»، پذيراي ايده ها، برنامه و توانمندي همه دوستداران اطلاحات و ميرحسين موسوي براي پيروزي در انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸ مي باشد.

به اميد ايراني پيشرفته با قانون، عدالت آزادي

به كمك همه دوستان نياز است.

دسته‌هادسته‌بندی نشده