نوشتيم موسوي، نخواندند

شبكه موبايل ايران قطع شد / شبكه پيامك همچنان در كما/ سايت رسمي ستاد مهندس موسوي فيلتر شد / سايت فيس بوك فيلتر شد/ سايت يو تيوب فيلتر شد/ سايت هاي طرفدار ميرحسين موسوي در حال فيلتر شدن است/ اعلام حكومت نظامي غير رسمي در اكثر شهرهاي ايران / آخرين عكس هاي خبري از ايران

انا لله و انا عليه راجعون
انا لله و انا اليه راجعون

دقيقاً احساس ۴ سال پيش رو دارم با اين تفاوت كه در اين چهار سال هم احمدي نژاد و هم خيلي هاي ديگر را بهتر شناختم.  نگاهي كلي به اتفاقات اخير از بستن شبكه پيامك كشور و دفاتر سايت هاي اطلاع رساني، كم دادن تعرفه در حوزه هايي كه مهندس موسوي راي بالا داشت، تغيير شبانه چندين روزنامه، فيلتر كردن سايت هاي متعدد و ايجاد درگيري در ستادهاي مركزي مهندس موسوي تاييد مي كند در برنامه اي مهندسي شده قرار بود براي احمدي نژاد راي بالا ساخته شود كه خوب شد
اگر هاشمي دور پيش در مقابل اين موج راي سازي ايستاده بود و مي گفت همه آنچه را كه اتفاق افتاده بود، امروز انتخاباتي به مراتب سالم تر داشتيم.  به نظر می رسد هدف سناریو رای سازی موارد زیر باشد:

راي سازي براي مشروعيت بخشيدن به احمدي نژاد
حذف تمامي منتقدين وضع موجود از هاشمي رفسنجاني، ميرحسين موسوي، خاتمي، ناطق نوري و سايرين
از بين بردن ركورد بي سابقه ي خرداد
كشيدن حصار بين رهبري و ساير نيروهاي نظام
نزديك كردن سرنوشت سياسي هاشمي به آقاي منتظري
ثبت امتياز مذاكره با آمريكا براي گروهي خاص

حكومت هم براي مديريت اين وضع، علاوه بر تدابير ذكر شده با امنيتي كردن فضا و ايجاد نوعي از حكومت نظامي سعي قضيه را حل مي كند
ولعاقبة للمتقين

چند پيام اينترنتي
کامران دانشجو اعلام کرد هیچ تخلفی صورت نگرفته .رای ها را از بیست روز پیش چند بار با دقت شمرده ایم
وزارت کشور اعلام کرد علت شمارش سریع آرا این است که دکتر کردان داره ذهنی حساب می کنه
گویا ما در تخمین سقف وقاحت نظام دچار اشتباه محاسباتی شدیم


بیانیه شديد الحن و مهم مهندس موسوی: به مسئولان توصيه مي‌كنم پيش از آنكه دير شود اين روند را فورا متوقف كنند

بسم الله الرحمن الرحيم ملت شريف ايران

نتايجي كه براي دهمين دوره از انتخابات رياست جمهوري اعلام شد بهت‌آور است. مردمي كه در صف‌هاي طولاني اخذ راي شاهد تركيب آرا بودند و خود مي‌دانند كه به چه كسي راي داده‌اند با حيرت تمام به شعبده‌بازي دست‌اندركاران انتخابات و صدا و سيما نگاه مي‌كنند، آنان بيش از هميشه به دنبال آن هستند كه بدانند، چگونه و توسط چه كساني و مقاماتي طرح اين بازي بزرگ ريخته شده است. اينجانب ضمن اعتراض شديد به روند موجود و تخلفات آشكار و فراوان روز انتخابات هشدار مي‌دهم كه تسليم اين صحنه‌آرايي خطرناك نخواهم شد. نتيجه آنچه كه از عملكرد متصديان بي‌امانت ديده‌ايم و مي‌بينيم جز تزلزل اركان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و حاكميت دروغ و استبداد نيست. اينجانب طبق وظيفه شرعي و ملي خويش به افشاي رازهاي پشت سر اين روند پرمخاطره خواهم پرداخت و آثار نابودكننده آن را بر سرنوشت كشور توضيح خواهم داد. و ترس آن دارم كه ادامه وضع موجود همه نيروهاي مؤثر در نظام را به توجيه‌گراني دروغگو در مقابل مردم تبديل كند و دنيا و آخرت آنان را در معرض لطمه‌هاي جبران ناپذير قرار دهد.

به مسئولان توصيه مي‌كنم پيش از آنكه دير شود اين روند را فورا متوقف كنند و همگي به خط قانون و امانت‌داري از آراي ملت بازگردند و بدانند كه خروج از عدالت، مشروعيت زداست. آنان بيش از هركس ديگر، از اين حقيقت باخبرند كه در اين كشور، انقلابي بزرگ و اسلامي صورت گرفته است. كمترين پيام انقلاب ما اين است كه مردم آگاهند و در برابر كساني كه با تقلب روي كار بيايند تمكين نخواهند كرد.

اينجانب از همين فرصت استفاده مي‌كنم و ضمن تشكر از عواطف ملت بزرگوار ايران به آنان تذكر مي‌دهم كه ايران، اين موجود آسماني، متعلق به آنان است و نه متقلبان. اين آنان هستند كه بايد با هوشياري خود از آن حفاظت كنند. خائنين به آراي مردم ابايي از آن ندارند كه اين خانه پارسايان به آتش كشيده شود. ما موج عقلانيت سبز خود را كه برگرفته از تعاليم ديني و علايق ملت ما به اهل بيت پيامبر(ص) است با تمامي شور ادامه مي‌دهيم و با شورش دروغ كه در كشور طغيان كرده و چهره آن را آلوده است، مبارزه مي‌كنيم، اما اجازه نخواهيم داد كه حركات ما شكل كور به خود بگيرد.

جا دارد از يكايك شهرونداني كه براي رساندن اين پيام سبز هر كدام ستادي بودند و تمامي ستادهاي مردمي و رسمي كه در انتخابات فعاليت مي‌كردند سپاسگزاري كنم و تأكيد نمايم كه تا رسيدن به نتيجه‌اي كه كشور ما لايق آن است همچنان به حضور و تلاش آنان نياز است.
وَمَا لَنَا أَلاَّ نَتَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ وَقَدْ هَدَانَا سُبُلَنَا وَلَنَصْبِرَنَّ عَلَى مَا آذَيْتُمُونَا وَعَلَى اللّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُتَوَكِّلُونَ

ميرحسين موسوي

متن بیانیه بسیار مهم میرحسین موسوی خطاب به علمای قم

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

محضر مبارک مراجع عظام و علمای اعلام با اهدای سلام، اینجانب اطمینان دارم که روند حوادث انتخابات ریاست جمهوری دهم را با دقت پیگیری کرده‌اید.

اگر چه توسل به دروغ و استفاده‌ی بی حساب از امکانات عمومی و دولتی برای تبلیغات یک‌سویه به سود نامزد حاکم به خوبی نشان دهنده عزم این گروه خاص برای پیروزی به هر قیمت و از هر راه ممکن بود، اما تصور تقلب در آرای مردم تا این اندازه و برابر انظار شگفت‌زده جهانیان از حکومتی که تعهد به عدالت شرعیه از ارکان اساسی آن شمرده می‌شود، برای کسی ممکن نبود.

امروز که با حیرت تمام شاهد چنین تصورات جسورانه در امانت مردم هستیم و تمامی راه‌ها برای احقاق حق بسته شده، مواجه شدن مردم مظلوم با سکوت علما و مراجع که ملجا راسخ این ملت شمرده می‌شوند، خسارتی بیش از یک تغییر در آرا را به دنبال خواهد داشت.

عواملی به بهانه‌های واهی با چوب و چماق و باطوم و شوک الکتریکی به جان اعضای ستادهای اینجانب و مراجعه کنندگان سرگردان و مبهوت از این وضعیت افتاده‌اند، در حالی که امیدی به کارایی قوه قضاییه محترم نمی‌رود زیرا جایی که دادستان کل کشور نتواند از سخن قانونی خود در پیشگیری از سخنرانی اضافی نامزد حاکم در سیما جلوگیری نماید، با چه ابزاری می‌تواند از این خشونت سیاه بازداری کند؟

به حسب وظیفه صیانت از آرای مردمی که اینک دچار چنین زیان عظیمی شده‌ا‌ند عرض حالی تقدیم و یادآور می‌شوم که شاید تذکر به جای شما به مسوولان مفید واقع شود.

ایاک و الظلم لمن لیس له الا الدعا
برادر شما – میرحسین موسوی

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.