بعد از روزنامه ایران؛ تخریب سید حسن خمینی توسط سایت احمد توکلی// سید حسن در نجف است نه در پاریس

در حالی که سید حسن خمینی برای یک فرصت مطالعاتی به نجف اشرف سفر کرده است، جریان اقتدارگرا این بار توسط سایت احمد توکلی به تخریب یادگار امام پرداخته است.

به گزارش بنیان  سایت اصولگرای  الف وابسته به احمد توکلی در خبری که پیشتر توسط بیت امام خمینی تکذیب شد، به تخریب سید حسن خمینی پرداخت و نوشت: بر خلاف انتشار خبر سفر حسن خمینی به پاریس به جهت عدم تمایل به شرکت در مراسم اعلام حکم تنفیذ رئیس جمهور، استراحت و تفریح به عنوان انگیزه اصلی این سفر همچون سال های گذشته عنوان شده است!

جریان اقتدارگرا، وقاحت را به آنجا رسانده که مدعی شده است: برآورد هزینه این قبیل مسافرت های مستمر به بیش از ده ها و حتی صدها میلیون تومان می رسد که در گذشته و به طور غالب تحت عناوین تحقیقاتی و پژوهشی صورت پذیرفته است.

با این حال یکی از نزدیکان سیدحسن خمینی به خبرنگار سایت بنیان گفت: ایشان برای یک فرصت مطالعاتی به نجف اشرف رفته اند.

این فضا سازی که با مطالب روزنامه دولتی ایران آغاز شده است سعی دارد تا با تحت فشار گذاشتن چهره های محبوب مردم برای احمدی نژاد مشروعیت! کسب کند.

حمید انصاری قائم مقام موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی (ره) با انتشار جوابیه خطاب به روزنامه ی ایران با عنوان «انتشار اخبار دروغ نسبت به یادگار حضرت امام در روزنامه دولتی ایران چرا؟!» تاکید کرده است: این اخبار کذب و جعلی، حلقه‌ای است از سناریوی جدید نسبت به سرمایه‌های انقلاب و یادگاران امام عزیز.

متن کامل جوابیه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خطاب به روزنامه هتاک دولت ایران و محفل ویژه ی آن در پی آمده است.


با توجه به درج و انتشار دو خبر دروغ ذیل الذکر نسبت به تولیت معزز این موسسه در دو شماره اخیر آن روزنامه مقرر فرمایید طبق قانون مطبوعات متن تکذیبیه زیر بدون هیچگونه دخل و تصرفی عینا در نخستین شماره آن روزنامه در ستون «دیگه چه خبر» با تیتر انتخابی زیر درج شود:

«انتشار اخبار دروغ نسبت به یادگار حضرت امام در روزنامه دولتی ایران چرا؟!»

باکمال تأسف روزنامه ایران دو خبر کذب را دو شماره (۳/۵/۸۸ و ۶/۵/۸۸ صفحه ۳) با عباراتی سخیف با تیترهای «سفر سید حسن خمینی به پاریس» و «شرط حسن خمینی برای حضور در مراسم تنفیذ» درج نموده است.

بدینوسیله ضمن تکذیب هر دو خبر مذکور که کذب و جعل و ساخته و پرداخته سایت‌های وابسته به محافل خاص می‌باشد، شدیدا نسبت به هتک حرمت یادگار عزیز بیت امام راحل ـ سلام الله علیه ـ و انتشار اخبار کذب که خلاف عدل و انصاف و مغایر با نص قانون مطبوعات و وجدان و اخلاق روزنامه نگاری است اعتراض نموده و بدیهی است که حق شکایت و پیگیری قضایی برای جلوگیری از تداوم این روند غیر اخلاقی که به نظر می‌رسد حلقه‌ای است از سناریوی جدید نسبت به سرمایه‌های انقلاب و یادگاران امام عزیز، محفوظ می‌باشد. جاعلین این گونه اخبار کذب بدانند نوری که خدای متعال از عزت و محبوبیت شخصیت‌های صدیق و امانتدار ملت شریف ایران افروخته است، هرگز با این‌گونه دروغ‌پردازی‌ها خاموش نخواهد شد.

حمید انصاری

قائم مقام موسسه

دسته‌هادسته‌بندی نشده