مد ايراني

توضيح عكس: حاله نور از خانم نيست و از سالن استبالاخره بعد از نود و بوقي مسئولان فرهنگي فهميدند كه اي بابا! مد هم چيز بدي نيست ها! مثل چيزهاي ديگري كه ابتدا ما نداريم و بد است و بعد مي فهميم كه خيلي ساده ما مي توانيم آن را داشته باشيم و خوب است، مد هم چيز جالبي مي نمايد!  البته نا گفته نماند كه اين بار هم نه از حب علي كه از بغض معاويه به فكر راه انداختن مد ايراني افتادند وگرنه آش همان آش و كاسه همان كاسه و پرتقال فروش هم همان!

اما به هر حال براي دومين سال جماعت نسوان راه انداختن سالن نمايش مد را تجربه كردند. هر چند كه به هر حال طراحي مد در ابتدا بيش تر از نظر زيبايي شناسي مطرح شده است اما در نهايت بعد از مدتي كه جماعت تندرو و كفن پوش هماهنگ شدند مي توان بر جنبه هاي كاربردي آن نيز اهتمام ورزيد.
:: گزارش تصويري فارس از نمايش زنده مد ايراني: زنان سرزمين من
:: گزارش تصويري از زنان آتش نشان كرج
::چند وقته فعاليت نسوان زياد شده است. گزارش تصويري ايسنا و مهر را هم از جشنوراه تئاتر بانوان ببينيد! انصافاً اگر دوره اصلاحات بود چه خون و خون ريزي به راه مي افتاد بيا و ببين.

حرف هاي احمدي نژاد در جمع خبرنگاران سفرهاي استاني هم چيزي است مانند همان هاله نور: دختري ۶ نامه به رئيس جمهور نوشته بود و البته هيچ كدام آدرس نداشت ! احمدي نژاد توضيح داد كه به خاطر آورده بود در كدام منطقه اين نامه را دريافت كرده و با تلاش استاندار خراسان رضوي، اين دختر پيدا شده و هزينه تحصيلش پرداخت شد!! تازه سايت خبري – نورچشمي فارس هم چيز ديگري است براي احمدي نژاد! (سوء برداشت ممنوع)

— توضيح عكس۱: هاله نور از خانم نيست و از سالن است

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.