هاشمي هاشمي! ما داريم مياييم!

۱٫ عكس: خودمبراي مجادله كامنتي كرده بودم ذيل مطلبش و اون هم براي من. بهتر ديدم شما هم آن را بخوانيد:
من نوشتم:چندی پیش یکی از بزرگان برایم نقل می کرد : آقای جنتی به من گفت در کمیته تعیین صلاحیت اجتهاد خبرگان آقای هاشمی هیچ رایی نیاورده است اگر مجبور نبودیم ایشان را هم رد می کردیم. گفتم: به خاتمی هرچه خواستند تهمت زدند، هاشمی هم که از دایره انقلاب خارج است، قاعدتا مصباح می مونه و حوزه (ضه) اش.
او نوشت: در مورد بحث رد صلاحیت اجتهاد آقای هاشمی، اتفاقا بنده هم این مسائل را شنیده ام. و جالب اینکه یک بزرگی می گفت در همین جلسات مجلس خبرگان که بحث بر سر این مسئله بوده، صلاحیت آقای هاشمی را رد می کنند و هاشمی خطاب به آیت الله مومن از افراد برجسته ی شورای نگهبان می گوید: جنابعالی خود از شاگردان بنده بوده اید (در دروس مختلف)، چطور است که شما مجتهدید و من اجتهاد ندارم؟!
در مورد هاشمی و خاتمی و … منم موندم توی این انقلاب(از دید این آقایون) پس چه کسی خوبه؟ هر کسی که امام ازش تعریف کرده، شده خارج از اصول انقلاب و هر کسی که اصلا زمان امام نبوده یا حتی دشمن فکری امام بوده، شده رویش انقلاب!!!! (عكس: خودم)
پيوند مرتبط: هاشمي خاكريز اول

دانشگاه دانشگاه ننگ به نيرنگ تو!
۲٫ آقا لطفا توضيح دهيد كه فضاي باز دانشگاهي و آزادي فقط در دانشگاه كلمبيا وجود دارد يا اين كه در اينجا هم هست؟… يكي از پيام هاي برخورد پر تنش ديروز دانشجويان با احمدي نژاد اين است كه تحريمي ها و حتي آراي خاكستري به اشتباه بودن استراتژي تحريم انتخابات رياست جمهوري نهم رسيده اند. آرايي كه آمدنشان سرنوشت ديگري براي كشور رغم مي زد. به هر حال سياست هاي دوگانه، دروغ پرداز و فريب كارانه سياست مداران دولت نهم نتايج تندتر از اين خواهد داد.
… خنده دار اين كه طرفداران دولت هم براي دفاع نماز جماعت خوانده و شعار دادند: الله اكبر! يا حيدر! يا حسين و …. شايد تصور مي كنند معترضين به خدا و ائمه اعتراض دارند يا احمدي نژاد خداي ناكرده نماد خدا و ائمه است؟!
فيلم اعتراض با تشنج دانشجويان به احمدي نژاد   گزارش ها:  جهان: «مرگ بر دولت مردم فریب» ، «مرگ بر دیکتاتور» ، «دولت بی لیاقت استعفا استعفا» و « زندانی سیاسی آزاد باید گردد»   نوروز: دانشگاه تهران در روز سخنرانی احمدی‌نژاد به آشوب کشیده شد  انتخاب  گزارش تصويري
 ۲٫۱  : تكميلي (۱۸مهر): بعد از تشنج دانشجويان هنگام سخنراني احمدي نژاد در دانشگاه تهران، موج ديدارهاي دانشجويي كشور را فراگرفت و امروز آيت الله احمدي نژاد در ديداري صميماني با تمامي طيف هاي دانشجويي منتخب و بي ستاره دار (!) گفت: اين دولت انتقادپذير دولت ايران است .  براي همين رسانه هاي يكي يكي توقيف و فيلتر شدند و لابد به همين دليل و صدهزار البته همين آزادي بيان بود كه دانشجويان از تحصيل و اساتيد از تدريس محروم شدند. و براي همين انتقاد پذيري بود كه همسر سخنگو و ابوالمشاغل و يكي از ستاره هاي پرفروغ دولت دهان مبارك را باز و از اين ور تا اون ور مملكت را دست نشانده آمريكا، اسراييل و مي خواند و فحش خوار مادر به آنها مي دهد. اين هم انتقاد پذيري است، شك نكنيد من و شما نمي فهميم.
 الهام: همسرم مقالاتش را در آشپزخانه می نویسد، به او نگویید همسر سخنگوی دولت!
پيوند بي ربط: احمدي‌نژاد: دستاورد سفر به نيويورك به اندازه خدا بزرگ است

۳٫ SMSهاي رمضاني: با پوزش از جمعيت نسوان
– طرح تعويض زنان فرسوده آغاز شد …. بازرگاني حاج يونس فتوحي
– طرح تعويض زنان فرسوده …. با ما تماس بگيريد…. w.w.w. فرسوده.com
– حاج يونس فتوحي اعلام كرد: به كوري چشم قدسي و بينندگان، هستي و دكتر برديا را باهم مي گيرم

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.