بعد از روزنامه ايران؛ تخريب سيد حسن خميني توسط سايت احمد توكلي// سيد حسن در نجف است نه در پاريس

در حالي كه سيد حسن خميني براي يك فرصت مطالعاتي به نجف اشرف سفر كرده است، جريان اقتدارگرا اين بار توسط سايت احمد توكلي به تخريب يادگار امام پرداخته است.

به گزارش بنيان  سايت اصولگراي  الف وابسته به احمد توكلي در خبري كه پيشتر توسط بيت امام خميني تكذيب شد، به تخريب سيد حسن خميني پرداخت و نوشت: بر خلاف انتشار خبر سفر حسن خميني به پاريس به جهت عدم تمايل به شركت در مراسم اعلام حكم تنفيذ رئيس جمهور، استراحت و تفريح به عنوان انگيزه اصلي اين سفر همچون سال هاي گذشته عنوان شده است!

جريان اقتدارگرا، وقاحت را به آنجا رسانده كه مدعي شده است: برآورد هزينه اين قبيل مسافرت هاي مستمر به بيش از ده ها و حتي صدها ميليون تومان مي رسد كه در گذشته و به طور غالب تحت عناوين تحقيقاتي و پژوهشي صورت پذيرفته است.

با اين حال يكي از نزديكان سيدحسن خميني به خبرنگار سايت بنيان گفت: ايشان براي يك فرصت مطالعاتي به نجف اشرف رفته اند.

اين فضا سازي كه با مطالب روزنامه دولتي ايران آغاز شده است سعي دارد تا با تحت فشار گذاشتن چهره هاي محبوب مردم براي احمدي نژاد مشروعيت! كسب كند.

حميد انصاري قائم مقام موسسه حفظ و نشر آثار امام خميني (ره) با انتشار جوابيه خطاب به روزنامه ي ايران با عنوان «انتشار اخبار دروغ نسبت به یادگار حضرت امام در روزنامه دولتی ایران چرا؟!» تاكيد كرده است: اين اخبار كذب و جعلي، حلقه‌ای است از سناریوی جدید نسبت به سرمایه‌های انقلاب و یادگاران امام عزیز.

متن كامل جوابيه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خطاب به روزنامه هتاك دولت ايران و محفل ويژه ي آن در پي آمده است.


با توجه به درج و انتشار دو خبر دروغ ذیل الذکر نسبت به تولیت معزز این موسسه در دو شماره اخیر آن روزنامه مقرر فرمایید طبق قانون مطبوعات متن تکذیبیه زیر بدون هیچگونه دخل و تصرفی عینا در نخستین شماره آن روزنامه در ستون «دیگه چه خبر» با تیتر انتخابی زیر درج شود:

«انتشار اخبار دروغ نسبت به یادگار حضرت امام در روزنامه دولتی ایران چرا؟!»

باکمال تأسف روزنامه ایران دو خبر کذب را دو شماره (۳/۵/۸۸ و ۶/۵/۸۸ صفحه ۳) با عباراتی سخیف با تیترهای «سفر سید حسن خمینی به پاریس» و «شرط حسن خمینی برای حضور در مراسم تنفیذ» درج نموده است.

بدینوسیله ضمن تکذیب هر دو خبر مذکور که کذب و جعل و ساخته و پرداخته سایت‌های وابسته به محافل خاص می‌باشد، شدیدا نسبت به هتک حرمت یادگار عزیز بیت امام راحل ـ سلام الله علیه ـ و انتشار اخبار کذب که خلاف عدل و انصاف و مغایر با نص قانون مطبوعات و وجدان و اخلاق روزنامه نگاری است اعتراض نموده و بدیهی است که حق شکایت و پیگیری قضایی برای جلوگیری از تداوم این روند غیر اخلاقی که به نظر می‌رسد حلقه‌ای است از سناریوی جدید نسبت به سرمایه‌های انقلاب و یادگاران امام عزیز، محفوظ می‌باشد. جاعلین این گونه اخبار کذب بدانند نوری که خدای متعال از عزت و محبوبیت شخصیت‌های صدیق و امانتدار ملت شریف ایران افروخته است، هرگز با این‌گونه دروغ‌پردازی‌ها خاموش نخواهد شد.

حمید انصاری

قائم مقام موسسه

دسته‌هادسته‌بندی نشده