خدايا نور عنايت كن

اول. از عنايات خدا و كرامات اجداد، صاحب فرزندي شديم. البته من قصد نداشتم كه تا روز تولد اطلاع رساني كنم اما خبر توسط خانم يكي از دوستان لو رفت به قول معروف قرار شد بين خودمون چهل-پنجاه ميليون بماند! وقتي از ورزش آمدم و مويابل را ديدم حجم زيادي از تماس ها و پيام ها را داشتم از دكتر امين حاج اقا بزرگي تا عباس آقا دوماد صالحي نژاد و صالح ربيعي و شيخنا محمد يزداني، نكته جالب اين بود كه غير از عباس تمامي دوستان در  مذمت كيفيت و جنس چيني سخن گفته بودند و تجارب عيان مي كردند!

فرداي آن روز هم كه مصطفا را ديدم، انصافاً مهربانانه و در كمال ادب تبريك گفت. هرچند كه بنده خدا حكم آخرين گام هاي يك محكوم به اعدام را دارد و ايامي بيش تا پايان فراغتش نمانده. البته ما كه دعا مي كنيم عاقبت به خير شوند و به قول لبناني ها: خير ان شاء الله.
اما قلباً دوست داشتم كه اين خبر همزمان با تولد اين مولود مبارك، منتشر شود، درست بر عكس همسر مكرمه كه معتقدات ديگري داشت. حالا كه خبر منتشر شده، آرزوي هاي خوب از جانب شما خواستارم.

دوم. رييس جمهور در جمع فرماندهان بسيج گفت: همه شاخص هاي اقتصادي رو به بهبود است غير از تورم! شما كه صاحب عقل سليم هستيد بگوييد چطور مي شود همه شاخص ها رو به بهبود باشند و تورم نباشد. مگر اين شاخص ها جدا از هم محاسبه مي شوند و در دنياي مفردات سير مي كنند؟

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.