بیانیه شدید الحن ستاد یاران میرحسین موسوی هاتف خطاب به ضرغامی: دست از تخریب و شیطنت بردارید

با توجه به تذکرات متعدد و جدی یاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، اعلام می دارد دلسوزان دین و انقلاب و حامیان میرحسین موسوی به زودی با تجمع در مقابل آن سازمان، خواستار معرفی و اخراج مسببین حرکت وقیحانه علیه مراجع معظم تقلید و پاکسازی صداوسیما از وجود غده های سرطانی انحصار طلبی و اقتدار گرایی هستند.

درحالی که جانبداری از دولت و تخریب سایر کاندیداها در صداوسیما به اوج خود نزدیک می شود، در آخرین نمونه ی آن  بخش خبری ۲۰:۳۰ تلویزیونی دولتی ایران با هزینه از ساحت مراجع معظم تقلید، دروغ دیگری را منتشر کرد که با واکنش شدید مراجع معظم تقلید مواجه شد.
به گزارش Hatef88.ir، ستاد یاران میرحسین موسوی، هاتف،  با اشاره به تذکرات جدی به رییس صداوسیما در خصوص اصلاح روند تبلیغاتی خود و عدم تغییر این رویکرد و اتفاقات گستاخانه ی اخیر، بیانیه شدید الحنی به شرح زیر صادر کرد.

ahm-zar-887388
و مکرو و مکر الله و الله خیر الماکرین
جناب آقای عزت الله ضرغامی
رییس سازمان صداوسیما

سلام علیکم
روشن است که گروه های انحصار طلب و اقتدار گرای صداوسیما، عنان این رسانه را در دست دارند و آن را از هر طریقی به سمت امیال نفسانی خود می کشانند و در این راه نه تنها به قانون بلکه به اخلاق نیز پایبند نیستند.
صداوسیمای شما که اعتراضات پر شمار و به حق مراجع معظم تقلید از دولت نهم را به طور کامل سانسور می کند، این بار با گستاخی تمام  نسبت کذبی را متوجه ساحت دیانت کرد و در تلاشی مذبوحانه و از سر استیصال چنین القاء کرد که مراجع در مقابل مهندس میرحسین موسوی قرار دارند.
هرچند که این توطئه نیز مانند سایر توطئه های اقتدارگرایان بی اثر می شود، لکن شما در پیشگاه خداوند و ملت مسئول این گستاخی و نشر اکاذیب هستید. شما مسئول تباه شدن و اتلاف بیت المال در دستگاه عریض و طویل صداوسیما هستید.
بر این اساس و با توجه به تذکرات متعدد و جدی یاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، اعلام می دارد دلسوزان دین و انقلاب و حامیان میرحسین موسوی به زودی با تجمع در مقابل آن سازمان، خواستار معرفی و اخراج مسببین حرکت وقیحانه علیه مراجع معظم تقلید و پاکسازی صداوسیما از وجود غده های سرطانی انحصار طلبی و اقتدار گرایی هستند.

بازتاب های بیانیه:
آفتاب: آقای ضرغامی شما در پیشگاه خدا مسؤول هستید
قلم: بیانیه شدیدالحن ستاد یاران میرحسین خطاب به ضرغامی: تجمع می‌کنیم تا عوامل حرکت اخیر اخراج شوند
موج: بیانیه شدیداللحن ستاد یاران میرحسین خطاب به ضرغامی
مردم سالاری: دست از تخریب و شیطنت بردارید
عصر ایران: بیانیه یاران میرحسین خطاب به ضرغامی: تجمع می‌کنیم تا عوامل حرکت اخیر اخراج شوند
اصلاحات: بیانیه یاران میرحسین خطاب به ضرغامی
هم میهن: تجمع مقابل صدا و سیما در اعتراض به جعل خبر ۲۰:۳۰

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.