سردار سَرت سلامت؛ رييس ستاد مشترك سابق سپاه ممنوع التصوير شد

كسي نيست كه خاطره ي دوران دفاع مقدس را در ذهن نداشته باشد و نام حسين اعلايي به گوشش نخورده باشد.
دكتر حسين اعلايي، فارغ التحصيل دانشگاه صنعتي تبريز، دانشجوي مبارز دوران ستمشاهي، از اولين نيروها و فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، فرمانده قرارگاه نوح، موسس نيروي دريايي سپاه در دروان جنگ، فرمانده ستاد مشترك سپاه، معاون وزارت دفاع در دوران رياست جمهوري سيد محمد خاتمي و از كارشناسان و تحليل‌گران ارشد راهبري ايران چندي است در شبكه خبر صداوسيماي دولتي، ممنوع التصوير شده است.
طبيعي است صداوسيمايي كه بيشترين نقش را در بدبيني مردم به نظام و  رويگرداني مخاطبان به رسانه هاي خارجي  دارد و كمترين كارايي را در ابهام زدايي از چالش هاي سياسي روز دارد، آن چنان در دام افراط گرايي بيفتاد كه سرمايه هاي اجتماعي نظير سردار سرافراز حسين اعلايي را هم نتواند تحمل كند و با ممنوع التصوير كردن چنين چهره هايي، بخت خود را بيش از پيش از دست بدهد.
عزت الله ضرغامي و مديرانش كه به سبب اجراي سياست هاي نخ نما و استالينيستي، هر روز بخش بيشتري از مخاطبان و سلائق را از دست مي دهند در حالي خود را رسانه ي ملي مي نامند كه اين رسانه بيش از هر زمان ديگري از سليقه ها و آراي مختلف خالي مي شود و در دام منافع گروهي و حزبي مي غلطد.
از سوي ديگر صداوسيما و رسانه هاي دولتي ايران كه عنوان اسلامي را هم يدك مي كشند، هر روز بيش از گذشته از اسلام و اخلاق دور مي شوند و با فراهم كردن بستر اتهام زني، هر روز بيش از گذشته به سلف هاي كمونيستي و غربي خود نزديك مي شوند..
ممنوع التصوير كردن چهره هايي نظير سردار اعلايي نشان مي دهد كه سقف اعتماد رسانه هاي دولتي به مردم چقدر پايين آمده و محدود شده است.

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.